Lot No.: | 118 |
Author: | Coufal Ondřej (1979 - ----) |
Artwork Name: | Žena, 2007 |
Technique: | olej na plátně adjustovaný na desce |
Dimensions: | 64x61 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | rám, stav: dobrý |
Estimate: | 14000 CZK - 18000 CZK |
Starting Price: | 13000 CZK |