Lot No.: | 179 |
Author: | Vodrážka Jaroslav (1894 - 1984) |
Artwork Name: | Bodlák, 30. léta 20. století |
Technique: | etching |
Dimensions: | 28,5x21,5 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Estimate: | 800 CZK - 1500 CZK |
Starting Price: | 500 CZK |