Lot No.: | 173 |
Author: | Stolař František (1933 - 2012) |
Artwork Name: | Bez názvu, 60. léta 20. století |
Technique: | Indian ink drawing |
Dimensions: | 34x33,5 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | pasparta, sklo, rám, stav: dobrý |
Estimate: | 2500 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |
Artist Info: |