Lot No.: | 170 |
Author: | Skála Karel |
Artwork Name: | Soubor 7 linořezů; ČKD Stalin - k oslavě 15. výročí Československé socialistické republiky, 60. léta 20. století |
Technique: | kolorovaný linořez |
Dimensions: | desky: 39x56 cm |
Signature: | signováno a značeno |
Finish: | stav: průměrný |
Estimate: | 1500 CZK - 3000 CZK |
Starting Price: | 1000 CZK |