Lot No.: | 166 |
Author: | Rosenthal Ernst Wenck (1865–1929 - ----) |
Artwork Name: | Fortuna, 30. léta 20. století |
Technique: | hand painted china |
Dimensions: | výška: 30 cm |
Signature: | značeno vespod |
Finish: | stav: drobné milimetrové restaurování |
Estimate: | 22000 CZK - 30000 CZK |
Starting Price: | 18000 CZK |