Lot No.: | 159 |
Author: | Palková Jiřina Wilma (1949 - ----) |
Artwork Name: | Eva, 1997 |
Technique: | collage |
Dimensions: | 13,7x17 cm |
Signature: | signováno vpředu, značeno vzadu |
Finish: | pasparta, sklo, rám, stav: dobrý |
Estimate: | 3000 CZK - 5000 CZK |
Starting Price: | 2500 CZK |