Lot No.: | 138 |
Author: | Kalenský František J. (1945 - ----) |
Artwork Name: | Jsem hezčí, 90. léta 20. století |
Technique: | monotype |
Dimensions: | 41x30 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | pasparta, sklo, rám, stav: dobrý |
Estimate: | 3000 CZK - 5000 CZK |
Starting Price: | 2500 CZK |