Lot No.: | 105 |
Author: | Šulla Drahotín (1932 - ----) |
Artwork Name: | Bez názvu, 70. léta 20. století |
Dimensions: | 39x27 cm |
Signature: | signováno vpředu, razítkováno vzadu |
Estimate: | 2500 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |