Lot No.: | 44 |
Author: | Hník Josef (1946 - ----) |
Artwork Name: | Akt, 1972 / 90. léta 20. století |
Technique: | digital photography |
Dimensions: | 44x29 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Estimate: | 2500 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |