Lot No.: | 20 |
Author: | Dostál František (1938 - ----) |
Artwork Name: | Z cyklu Letní Lidé, 70. léta 20. století |
Dimensions: | 28x38 cm |
Signature: | signováno vzadu |
Estimate: | 4000 CZK - 5500 CZK |
Starting Price: | 3500 CZK |