Lot No.: | 18 |
Author: | Dostál František (1938 - ----) |
Artwork Name: | Z cyklu Jak jsem potkal Evy, 70. léta 20. století |
Technique: | gelatin silver print |
Dimensions: | 23x17 cm |
Signature: | signováno vzadu |
Estimate: | 4000 CZK - 5500 CZK |
Starting Price: | 3500 CZK |