Lot No.: | 12 |
Author: | Dezort Jovan (1934 - ----) |
Artwork Name: | Rybáři, 70. léta 20. století |
Dimensions: | 17x24 cm |
Signature: | signováno |
Estimate: | 5000 CZK - 6500 CZK |
Starting Price: | 4000 CZK |