Lot No.: | 205 |
Author: | Zábranský Adolf (1909 - 1981) |
Artwork Name: | Studie, nedatováno |
Technique: | pencil drawing |
Dimensions: | 20x15 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole, autorské razítko vzadu |
Finish: | pasparta, condition: dobrý |
Estimate: | 2000 CZK - 3000 CZK |
Starting Price: | 1000 CZK |