Lot No.: | 197 |
Author: | Holíček Oldřich (1921 - 1993) |
Artwork Name: | Setkání, 70. léta 20. století |
Technique: | oil on fiberboard |
Dimensions: | 27x47 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | rám, condition: dobrý |
Origin: | z pozůstalosti autora |
Estimate: | 8000 CZK - 10000 CZK |
Starting Price: | 4000 CZK |