Lot No.: | 189 |
Author: | Minařík Josef Mathias (1939 - ----) |
Artwork Name: | Pampelišky, 80. léta 20. století |
Technique: | oil on fiberboard |
Dimensions: | 30x20 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | rám, condition: dobrý |
Estimate: | 5000 CZK - 10000 CZK |
Starting Price: | 4000 CZK |