Lot No.: | 183 |
Author: | Jonáš Albert (1893 - 1974) |
Artwork Name: | Ottovo mýdlo Rakovnické, návrh plakátu, 20. -30. léta 20. století |
Technique: | combined technique |
Dimensions: | 68x45 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | sklo, rám, condition: dobrý |
Estimate: | 30000 CZK - 40000 CZK |
Starting Price: | 25000 CZK |