Lot No.: | 176 |
Author: | Dali Salvador (1904 - 1989) |
Artwork Name: | Pokušení sv. Antonína, 70. léta 20. století |
Technique: | hand-colored etching |
Dimensions: | 540:695 mm |
Signature: | signováno předu vpravo dole |
Finish: | rám, condition: dobrý |
Estimate: | 100000 CZK - 150000 CZK |
Starting Price: | 65000 CZK |
Artist Info: |