Lot No.: | 146 |
Author: | Mrkva Martin (1989 - ----) |
Artwork Name: | Muž v krajině, 2016 |
Technique: | olej na papíře adjustovaný na desce |
Dimensions: | 148x115 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | rám, condition: intaktní |
Estimate: | 15000 CZK - 20000 CZK |
Starting Price: | 12000 CZK |