Lot No.: | 134 |
Author: | Medek Mikuláš (1926 - 1974) |
Artwork Name: | Abstraktní kompozice, nedatováno |
Technique: | enkaustika |
Dimensions: | 62x45 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo nahoře |
Finish: | rám, condition: dobrý |
Estimate: | 200000 CZK - 300000 CZK |
Starting Price: | 90000 CZK |