Lot No.: | 116 |
Author: | Fischer Anna S. (1873 - 1942) |
Artwork Name: | Růže ve váze, konec 19. století |
Dimensions: | 56x30 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | rám, condition: dobrý |
Estimate: | 60000 CZK - 80000 CZK |
Starting Price: | 25000 CZK |