Lot No.: | 114 |
Author: | Fischer Anna S. (1873 - 1942) |
Artwork Name: | Kosatce, konec 19. století |
Dimensions: | 38x23 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | rám, condition: dobrý |
Estimate: | 30000 CZK - 40000 CZK |
Starting Price: | 12000 CZK |