Lot No.: | 107 |
Author: | Jenewein Felix (1857 - 1905) |
Artwork Name: | Bubeník, 1900 |
Technique: | jedenáctibarevná litografie |
Dimensions: | výřez pasparty: 43x37 cm |
Signature: | značeno v desce vlevo dole |
Finish: | pasparta, sklo, rám, condition: intaktní |
Estimate: | 5000 CZK - 8000 CZK |
Starting Price: | 3000 CZK |