Lot No.: | 105 |
Author: | Scheiner Artuš (1863 - 1938) |
Artwork Name: | Pohádková ilustrace, přelom 19. a 20. století |
Technique: | barevný akvarel |
Dimensions: | 33x29 cm |
Finish: | pasparta, sklo, rám, condition: dobrý |
Estimate: | 15000 CZK - 20000 CZK |
Starting Price: | 10000 CZK |