Lot No.: | 96 |
Author: | Hejna Václav (1914 - 1985) |
Artwork Name: | Studie mužských postav, 30. léta 20. století |
Technique: | ink on paper |
Dimensions: | 21x15 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | pasparta, condition: dobrý |
Estimate: | 3000 CZK - 5000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |
Artist Info: |