Lot No.: | 49 |
Author: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Artwork Name: | Kasař, 1966 |
Dimensions: | 100x73 cm |
Signature: | signováno a popsáno vzadu |
Finish: | pasparta, condition: mírně poškozené okraje |
Estimate: | 40000 CZK - 60000 CZK |
Starting Price: | 35000 CZK |