Lot No.: | 41 |
Author: | Ludwig Karel (1919 - 1977) |
Artwork Name: | Portrét herečky, 40. léta 20. století |
Dimensions: | výřez pasparty: 55x45 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo nahoře |
Finish: | pasparta, sklo, rám, condition: dobrý |
Estimate: | 150000 CZK - 180000 CZK |
Starting Price: | 120000 CZK |