Lot No.: | 139 |
Author: | Saudek Kája (1935 - 2015) |
Artwork Name: | Sami ve vesmíru, 80. léta 20. století |
Technique: | combined technique on paper |
Dimensions: | výřez pasparty: 30x42 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo uprostřed |
Finish: | pasparta, sklo, rám, condition: dobrý |
Estimate: | 30000 CZK - 35000 CZK |
Starting Price: | 24000 CZK |