Aukční položka číslo: | 139 |
Autor: | Saudek Kája (1935 - 2015) |
Název díla: | Sami ve vesmíru, 80. léta 20. století |
Technika: | kombinovaná technika na papíře |
Rozměr: | výřez pasparty: 30x42 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo uprostřed |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 35000 Kč |
Vyvolávací cena: | 24000 Kč |