Aukční položka číslo: | 120 |
Autor: | Štika Jaroslav |
Název díla: | Akt v kroji, 1906 |
Technika: | kolorovaná kresba |
Rozměr: | 65x42 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | sklo, rám |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |