Aukční položka číslo: | 119 |
Autor: | Španiel Otakar |
Název díla: | Ženský akt |
Technika: | nízký reliéf, sádra |
Rozměr: | 8x13 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |