Aukční položka číslo: | 54 |
Autor: | Kotík Pravoslav |
Název díla: | Plovárna, 1928 |
Rozměr: | 18,5x13 cm |
Značeno: | signováno v tisku |
Adjustace: | pasparta, sklo, rám |
Vyvolávací cena: | 1000 Kč |