Aukční položka číslo: | 53 |
Autor: | Koreček Miloš |
Název díla: | Fokalk, 1945 |
Technika: | bromostříbrná fotografie - fokalk |
Rozměr: | 17x23,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Vyvolávací cena: | 3500 Kč |