Aukční položka číslo: | 167 |
Autor: | Sadeler Aegidius II. (1570 - 1629) |
Název díla: | Alegorický dvojportrét Bartholomea Sprangera a jeho zesnulé choti Christiny Müller, 1600 |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 290:405 mm |
Značeno: | signováno v desce, vytiskl Aegidius Sadeler podle Bartholomea Sprangera (1546–1611), publikováno: Hollstein 332. II, Muller II 1853 5108 |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: drobné skvrny v ploše, po restaurátorském zásahu |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 50000 Kč |
Vyvolávací cena: | 15000 Kč |