Alegorický dvojportrét Bartholomea Sprangera a jeho zesnulé choti Christiny Müller, 1600 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 167
Autor: Sadeler Aegidius II. (1570 - 1629)
Název díla: Alegorický dvojportrét Bartholomea Sprangera a jeho zesnulé choti Christiny Müller, 1600
Technika: mědiryt
Rozměr: rozměr papíru: 290:405 mm
Značeno: signováno v desce, vytiskl Aegidius Sadeler podle Bartholomea Sprangera (1546–1611), publikováno: Hollstein 332. II, Muller II 1853 5108
Adjustace: grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: drobné skvrny v ploše, po restaurátorském zásahu
Odhadní cena: 30000 Kč - 50000 Kč
Vyvolávací cena: 15000 Kč