Aukční položka číslo: | 115 |
Autor: | Küsel Melchior (1626 - 1683) |
Název díla: | Mytologický výjev, 17. stol |
Technika: | rytina |
Rozměr: | rozměr papíru: 257:225 mm |
Značeno: | značeno vpravo dole |
Adjustace: | volný list, Stav: potrhané, restaurované podlepením |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 1500 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |