Aukční položka číslo: | 86 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Rhenen |
Rozměr: | rozměr papíru: 70:140 mm, Rozměr obrazu: 65:139 mm |
Značeno: | signováno v desce, Parthey Pennington Number: P778 |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 700 Kč |