Aukční položka číslo: | 71 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Pierre Aretin, 1647 |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 190:138 mm, Rozměr obrazu: 188:143 mm |
Značeno: | signováno v desce, Parthey Pennington Number: P1346, dle Tiziana |
Adjustace: | volný list, Stav: průměrný |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |