Aukční položka číslo: | 102 |
Autor: | Neurčený Ukrajinský autor |
Název díla: | Portrét, 20. - 30. léta 19. st. |
Technika: | pastel |
Rozměr: | 66x48 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | sklo, rám |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |