Aukční položka číslo: | 84 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | Městská scenérie |
Technika: | olej na lepence |
Rozměr: | 29x21 cm |
Značeno: | signováno nečitelně |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |