Aukční položka číslo: | 78 |
Autor: | Mrkva Martin |
Název díla: | Vanitas IV, 2018 |
Technika: | olej na papíru adjustovaný na desce |
Rozměr: | 91x62 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | rám |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |