Aukční položka číslo: | 70 |
Autor: | Lapáček Ladislav |
Název díla: | Akt, 1954 |
Technika: | kresba tužkou |
Rozměr: | 38x17 cm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 1800 Kč |