Aukční položka číslo: | 60 |
Autor: | Ksandr Jiří Georg |
Název díla: | Praha |
Technika: | digitální fotografie |
Rozměr: | 9x42 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |