Aukční položka číslo: | 43 |
Autor: | Jiménez Pérez Martha Petrona |
Název díla: | Pendientes (náušnice), 2015 |
Rozměr: | 89 x 65 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | rám |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |