Aukční položka číslo: | 30 |
Autor: | Hejna Václav |
Název díla: | Studie čtenáře |
Technika: | kresba tužkou |
Rozměr: | 31x21 cm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 400 Kč |