Aukční položka číslo: | 12 |
Autor: | Čechová Olga |
Název díla: | Hlava, 1999 |
Technika: | suchá jehla 24/25 |
Rozměr: | 58x44 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | volný list |
Vyvolávací cena: | 1700 Kč |