Aukční položka číslo: | 7 |
Autor: | Brož . |
Název díla: | Zátiší, 2003 |
Technika: | platinotisk |
Rozměr: | 24,5x17 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |