Aukční položka číslo: | 136 |
Autor: | Liesler Josef (1912 - 2005) |
Název díla: | Démon, 1959 |
Technika: | kombinovaná technika na papíře |
Rozměr: | výřez pasparty: 49x37,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 8000 Kč |