Aukční položka číslo: | 134 |
Autor: | Medek Mikuláš (1926 - 1974) |
Název díla: | Abstraktní kompozice, nedatováno |
Technika: | enkaustika |
Rozměr: | 62x45 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo nahoře |
Odhadní cena: | 200000 Kč - 300000 Kč |
Vyvolávací cena: | 90000 Kč |