Aukční položka číslo: | 103 |
Autor: | Monogramista F. S. |
Název díla: | Sklizeň, 1907 |
Technika: | olej na malířské lepence |
Rozměr: | 17x29 cm |
Značeno: | značeno vpravo dole |
Adjustace: | rám, stav: průměrný |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |