Aukční položka číslo: | 96 |
Autor: | Hejna Václav (1914 - 1985) |
Název díla: | Studie mužských postav, 30. léta 20. století |
Technika: | kresba tuží |
Rozměr: | 21x15 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |