Aukční položka číslo: | 86 |
Autor: | Vano Robert (1948 - ----) |
Název díla: | Zátiší s růží, 2006 |
Technika: | tisk na fotografické emulzi, ruční papír |
Rozměr: | 50x36 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole, slepotiskové razítko |
Odhadní cena: | 20000 Kč - 40000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |